Wirtualne Biuro

W obecnych czasach wiele osób decyduje się świadczyć usługi w zaciszu własnego domu, gdzie potrzebny jest im wyłącznie komputer z internetem. Lecz co jeśli nie chcemy podawać klientom naszego adresu domowego? Warto wtedy rozważyć jedną z wiodących usług jaką jest wynajem wirtualnego biura.

Cennik biura wirtualnego

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego wirtualnego biura. Dopasuj pakiet do swoich potrzeb i formy działalności. Jeśli chcesz założyć spółkę zoo lub wirtualne biuro załatwimy wszystkie formalności online. Sprawdź nasze usługi księgowe online!

1 miesiąc

 • Adres do rejestracji
 • Adres korespondencyjny
 • Powiadomienia o poczcie
 • Rejestracja spółki gratis
 • Konsultacje

119.00
netto

Wybierz

6 miesięcy

 • Adres do rejestracji
 • Adres korespondencyjny
 • Powiadomienia o poczcie
 • Rejestracja spółki gratis
 • Konsultacje

539.00
netto

Wybierz

12 miesięcy

 • Adres do rejestracji
 • Adres korespondencyjny
 • Powiadomienia o poczcie
 • Rejestracja spółki gratis
 • Konsultacje

719.00
netto

Wybierz

Czym jest biuro wirtualne?

Firma musi ona być zarejestrowana pod fizycznym adresem. Co w przypadku gdy nie masz własnego mieszkania, pod którego adresem nie możesz założyć działalności gospodarczej? Co gdy właściciel lokalu nie wyraża zgody na rejestrację? Wielu najemców nie chce, aby w rejestrze CEIDG figurował jego adres.

Jako wirtualne biuro świadczymy usługi wynajęcia adresu do rejestracji przedsiębiorstwa. Nie musisz ponosić kosztów związanych z wynajmem fizycznego biura w prestiżowej lokalizacji, zatrudniania ludzi do jego obsługi, a nawet odbierania poczty, ponieważ wyślemy Ci ją na e mail. Wirtualne biura to przyszłość.

Wyobraź sobie spokój Twoich klientów widzących prestiżowy adres na wizytówce, gdy ty pijesz 3 kawę w home office. Możesz się nim posługiwać się na wszelkich materiałach marketingowych. Masz wszystko w jednym miejscu. Twoja korespondencja jest odbierana przez pracowników naszego wirtualnego biura i jeśli tylko wyrazisz zgodę jest skanowana i przesyłana na wskazany e mail.

Aby do tego doszło sporządzamy umowę, na podstawie której wynajmujesz wirtualny adres biura do rejestracji przedsiębiorstwa, firmy, fundacji stowarzyszenia czy spółki. Będzie on jednocześnie jej wirtualnym adresem koresponcji. W naszej ofercie mamy wyjątkowe połączenie rozwiązań usług wirtualnego biura. Jeśli przemawiają do Ciebie korzyści obejmujące prowadzenia firmy przy utrzymaniu niskich kosztów to wynajmem wirtualny biura bez konieczności spotkania to rozwiązanie dla Ciebie.

Dla kogo jest wirtualne biuro?

Wirtualne biuro jest rozwiązaniem idealnym dla:


Jednak jeśli:

to e biuro jest właśnie dla Ciebie!

Rejestracja Spółki Gratis

Zakładamy spółki zoo przez internet. Załatwiamy wszystkie formalności: umowę spółki, wszelkie deklaracje i wpis w KRS. Otrzymasz działającą firmę bez zus. Płacisz tylko za usługi księgowe!

Zamawiam Rejestrację Spółki 0.00 PLN

Dzwonię: +48-531-331-479

Co nas wyróżnia

Wszystko w jednym miejscu

Usługi - Prowadzimy biuro rachunkowe dzięki czemu dodatkowo możemy zająć się księgowością, pomóc w zarządzaniu dokumentacją i obniżeniu kosztów.

Pełna obsługa online

Godziny w kolejkach? Przez połączenie naszej usługi wirtualne biura z księgowością online obsługujemy ekspresowo klientów na terenie całego kraju. Dzięki naszym wirtualnym narzędziom masz pełen dostęp do bieżących spraw.

Lokalizacja

Prestiżowy wirtualny adres w centrum świetnie będzie się prezentował na wizytówce. Nasze e biuro znajduje się w Poznańskim centrum GreenPoint - kompleksie integrującym apartamenty, renomowane biura i dedykowaną galerię handlową. Spodobała Ci się nasza oferta? Zapraszamy do wspólnej pracy.

Dlaczego biuro wirtualne w Poznaniu?

Wirtualne biuro daje możliwość zaistnienia firmy na większym rynku, w przypadku gdy nie prowadzisz działalność w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu czy Gdańsku. Nierzadko od lokalizacji w mieście powiatowym zależy sukces operacji. Według najnowszego badania PwC z 2020 roku to właśnie w Poznaniu znajduje się aż 76% wszystkich polskich firm IT. Eksperci wskazują, że Poznań posiada bardzo korzystne położenie do prowadzenia firm, bardzo dobry dostęp do infrastruktury oraz rozwinięty kapitał ludzki. Pośród 12 badanych metropolii jak Warszawa, Kraków, Wrocław czy Gdańsk, wszystkie ulegają potełncjałowi inwestycyjnemu Poznania. Wirtualne biuro Poznań centrum? - zdecydowanie tak! Zapraszamy do współpracy.

wirtualne biuro

Posiadanie adresu w prestiżowej lokalizacji to coś więcej niż lokata w wizerunek firmy. Prowadzenie działalności gospodarczej we współpracy z nami niesie z sobą realne oszczędności. Biuro wirtualne Taxshield to zespół specjalistów, którzy wiedzą jak działa firma online oraz pomagają przedsiębiorcom całej w Polsce. Pomagamy minimalizować koszty usług przez pełne księgowe wsparcie twojej firmy oraz dajemy wskazówki na każdym etapie zarządzania. Zależy nam na Twoim sukcesie! Podejmij pierwszy krok, wyślij swój e mail i skontaktujemy się z Tobą.

Skontaktuj się z biurem rachunkowym TaxShield!

W celu rozpoczęcia działalności w formie Sp. z o.o. skontaktuj się z nami. Każdego miesiąca tracisz tysiące złotych przez nieoptymalny sposób działania. Zadzwoń. Udzielimy Tobie wszystkich informacji.

Dzwonie: +48-531-331-479